Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
+48 85 74 22 488
+48 668 630 330

Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry kwasem hialuronowym


W procesie starzenia skóry tracimy pokłady kwasu hialuronowego, następuje ścieńczenie naskórka, zanik włókien kolagenowych , redukcja objętości tkanki podskórnej i naturalnej podściółki tłuszczowej. Pierwsze tego objawy to utrata nawilżenia, objętości i jędrności skóry. Zwykle zauważamy to po 30-35 roku życia. Aby zrewitalizować skórę i przywrócić jej prawidłowe nawilżenie i jędrność zalecany jest rewelacyjny zabieg uzupełniający brakujący kwas hialuronowy. Zabieg ten przywraca skórze świeżość i witalność. Pobudzenie do produkcji kolagenu przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek.

 Na czym polega zabieg

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry specjalnego preparatu kwasu hialuronowego we wszystkich obszarach twarzy i ciała, gdzie wymagane jest uzupełnienie nawilżenia i wzmocnienie skóry. Podaje się go równomiernie na całej powierzchni wybranych obszarów, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy i szyi. Ale również dotyczyć to może dekoltu, biustu, grzbietów rąk. Wykorzystuje się do tego celu cieniutkie igły na wybrany rejon twarzy i ciała. Zaleca się serię od 3 do 5  zabiegów co 3 – 4 tygodnie.

 Wskazania do zabiegu

Zabieg zalecany jest każdej kobiecie i mężczyźnie, którzy zauważają pierwsze zmiany w wyglądzie skóry twarzy i ciała, a zwłaszcza utratę nawilżenia i jędrności. Zazwyczaj dzieje się tak po 30 roku życia. Poza tym może być wykonywany jako zabieg dodatkowy i uzupełniający pomiędzy innymi zabiegami, jak wypełnienia kwasem hialuronowym, mini lifting niechirurgiczny, zabiegi laserowe, fotoodmładzanie .

 • rewitalizacja każdego rodzaju skóry
 • nawilżenie
 • ujędrnienie
 • odświeżenie i odmłodzenie
 • zwiększenie napięcia skóry
 • redukcja zmarszczek

 Efekty zabiegu

Po serii zabiegów poprawia się jędrność i nawilżenie skóry. Skóra staje się gładsza, jest lepiej napięta i rozświetlona. Ponieważ kwas hialuronowy w naturalny sposób stopniowo zwiększa swoją objętość absorbując wodę, zazwyczaj kilka tygodni po serii zabiegów efekt jest jeszcze wyraźniejszy. Przez pewien czas skóra stopniowo zagęszcza się, gdyż poza efektem zwiększenia objętości, kwas hialuronowy stymuluje produkcję kolagenu. Uzyskujemy więc  zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze poddanym terapii, poprawę wyglądu rysów twarzy, redukcję cieni pod oczami.

 Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu

Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po serii 3 – 5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Decyduje o tym wiek pacjenta,rodzaj i ilość zastosowanego preparatu oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów i ekspozycja skóry na słońce bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

 Jak często należy zabieg powtarzać

Zabieg lub serię kilku zabiegów należy powtarzać w zależności od czasu utrzymywania się satysfakcjonującego efektu co 3 – 6 miesięcy.

 Przeciwwskazania do zabiegu

 • Choroba autoimmunologiczna w wywiadzie.
 • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn.
 • Infekcje bakteryjne w miejscach zabiegu.
 • Aktywna infekcja wirusem opryszczki.
 • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
 • Młodzież poniżej 18 roku życia.